•Anahi & Luisana•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Anahi & Luisana•

♥Welcome to 4um about Anahi & Luisana♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 ANAHI U NOVINAMA

Go down 
+3
<3anahi_x_siempre<3
Roberta Pardo
JaCa-RbD
7 posters
АуторПорука
JaCa-RbD
♥Admin♥
JaCa-RbD


Број порука : 149
Join date : 01.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyThu May 01, 2008 2:04 pm

KAO JE PREDSTAVLJAJU NOVINARI
Назад на врх Go down
Roberta Pardo
♥Admin♥
Roberta Pardo


Број порука : 219
Join date : 02.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyFri May 02, 2008 10:01 pm

Ovo je staro, ali mozda neko nije procitao...
>>LJUBAV pokrece svet!<<
Jos kao mala Anahi je imala caroban glas. Upoznajte ovu harizmaticnu “buntovnicu”!
Anahi je veoma talentovana i svestrana: ona je glumica i pevacica, a osim toga ima jos jedno veliko bogatstvo – svoje srce. Kada se nadjete sa njom lice u lice, imate osecaj da je pred vama holivudska diva, a jedina razlika je u tome sto prica spanski a ne engleski :-D.
BRAVO: Zdravo Anahi! Prelepo izgledas! Sijaju ti oci! Jesi li zadovoljna?
ANAHI: Naravno, srecna sam jer projekti koje pripremamo uspesno napreduju, a i zbog naseg CD-a “Celestial” u Spaniji. BRAVO: Znaci jos uvek te takve stvari uzbudjuju i raduju? Znamo da si jos odmalena nastupala na televiziji. ANAHI: Jeste, imala sam samo dve godine kada sam prvi put nastupala u decijoj emisiji “Detinjarije”, kasnije sam snimila “Dajem ti poljubac” za jedan deciji program i nastavila da igram razlicite uloge sve dok nisam dosla do “Klase 406”. Posle su dosli na red RBD, serija koja nas je bukvalno planetarno proslavila. Uvek sam se nadala da cu glumiti u nekoj veoma poznatoj seriji. BRAVO: Kakva karijera! To je, znaci, posao kojim zelis da se bavis i ubuduce.
ANAHI: Da, jos kao mala zelela sam da postanem glumica. Moji roditelji su mislili da je to samo prolazni hir, ali posle 12 novela i serije “Rebelde” nadam se da su shvatili da to nije sala (smeh).
BRAVO: I na kraju si dobila ulogu Mie. To je nezaboravan lik!
ANAHI: Toliko je upecatljiv da su mnogi mislili da sam ista kao ona! A u sustini je suprotno, samo sam pokusavala da se poistovetim sa njom. Svidele su mi se neke od njenih poznatih fraza koje sam i sama pocela da koristim. Imamo in eke zajednicke osobine, iako se ne slazemo u svemu. Hvala bogu! BRAVO: Na primer, kada se radi o momcima Mia je izabrala Miguela, a ti…
ANAHI: To kazes zbog Chrisa? To je bilo davno! (Ipak je pocrvenela).
BRAVO: To je prica vredna vasih pesama! ANAHI: Pevali smo o ljubavi, zasto da ne? Devojke, zaljubite se!
BRAVO: A sada kakvi su ti planovi za buducnost? ANAHI: Upravo cekam rezultate sa kastinga za ulogu u filmu sa Jessejem Metcalfom. Zamislite to! (Zamisljamo i zavidimo joj!)
TOP SECRET: *Snimila je pesmu “Family”, zajedno sa ostalim Buntovnicima, koja ce biti naslovna pesma nove spanske serije “La Familla”. *Odbila je da sklopi milionski ugovor za reklamiranje meksickog piva zato sto promovisanje alkohola nije u skladu sa njenim principima. *Opovrgava glassine koje kruze u poslednje vreme i tvrdi da su ona i Dulce dobre prijateljive jos od seste godine zivota. *U poslednje vreme cesto je vidjaju u drustvu zgodnog meksickog biznismena… Mozda je to nova ljubav?
Ljubavna prica sa Christopherom Sve je pocelo pre dve godine na snimanju u Montreju. Posle zavrsenog posla otisli su u jedan klub i tamo je pocela njihova ljubavna prica. Bili su zajedno skoro osam meseci, ali u stvarnosti su bili vise kolege nego ljubavnici, sto je i bio razlog njihovog raskida. Sada su najbolji prijatelji na svetu.
Назад на врх Go down
JaCa-RbD
♥Admin♥
JaCa-RbD


Број порука : 149
Join date : 01.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyFri May 02, 2008 10:08 pm

znam za to,ipak hvala,super je
Назад на врх Go down
Roberta Pardo
♥Admin♥
Roberta Pardo


Број порука : 219
Join date : 02.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyFri May 02, 2008 11:36 pm

de nada...ako imas nesto postavljaj
Назад на врх Go down
JaCa-RbD
♥Admin♥
JaCa-RbD


Број порука : 149
Join date : 01.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyTue May 06, 2008 10:02 pm

da pise da ce zapoceti solo karijeru i da vec preslusava pesme za solo album
Назад на врх Go down
Roberta Pardo
♥Admin♥
Roberta Pardo


Број порука : 219
Join date : 02.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyTue May 06, 2008 10:46 pm

da, to pise u tv novelama
Назад на врх Go down
<3anahi_x_siempre<3
Prvi put cujes za Luisanu
<3anahi_x_siempre<3


Број порука : 30
Join date : 10.06.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyTue Jun 10, 2008 12:21 pm

to nije tacnoooo mislim za ovu solo karijeru
Назад на врх Go down
Mia Colucci
♥Admin♥
Mia Colucci


Број порука : 429
Join date : 30.04.2008
Age : 31

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyWed Jun 11, 2008 1:20 am

Ni ja ne verujem, volela bih da zajedno ostane u RBD-u!
Назад на врх Go down
http://anahiandluisanafans.niceboard.net
---Mia---
♥Admin♥
---Mia---


Број порука : 116
Join date : 04.05.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyWed Jun 11, 2008 10:41 am

ma telenovele svasta pisu!
Назад на врх Go down
-MILOS-




Број порука : 5
Join date : 26.10.2008

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptySun Oct 26, 2008 6:42 pm

---Mia--- ::
ma telenovele svasta pisu!
slazem se sa Miom wolim te
Назад на врх Go down
S*@*NJ*@
Prvi put cujes za Luisanu
S*@*NJ*@


Број порука : 36
Join date : 03.11.2008
Age : 29

ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA EmptyMon Nov 03, 2008 11:07 pm

Intervju sa Any i Dul

Prvi ti je dan u školi , kako ćeš se predstaiti svojim novim drugarima ?

Anahi: To nikome nije lako . Sigurno se ne bih pretvarala da sam neko drugi . Bila bih prirodna jer verujem da savko živo biće ima nešto što ga čini posebnim . Moj savet vam je da se opustite ! Budite svoji i ostali će vam već sami prići .
Dulce : Slažem se sa Ani . Najbitnije je biti svoj ! Prvo malo posmatrajte ljude i vrlo brzo će vam postati jasno sa kim imate nešto zajedničko . Ako ste iskrebi i otvoreni , malo-pomalo ćete se upoznavati i zbližavati sa drugima . Evo , na početku snimanja serije " REBELDE " nismo se međusobno poznavali , a sada su mnogi od nas veoma bliski .

Momak koji ti se sviđa ne obraća pažnju na tebe . Šta radiš ?

Anahi : Pa ...... verovatno ima svoje razloge ! Možda on onda i nije najpogodnija osoba za tebe . Glupo je zalepiti se za nekoga ko ne želi da bude sa tobom . Najpametnije što tada možeš da uradiš je da izabereš nekog drugog frajera , jer u moru ima mnogo riba !
Dulce : Važno je da to shvatiš na vreme , ali uvek možeš da mu daš neki znak za slučaj da još nije skontao da si zaljubljena u njega , jer momci teže kapiraju neke stvari . Pa čak iako se ništa ne desi bićeš tužna nekoliko dana , ali ćeš se posle potruditi da ga zaboraviš i potražiš boljeg momka koji te zaslužuje .

Tebi i tvojoj drugarici se svidja ista stvar u butiku . Kako to rešavaš ?

Anahi : Obožavam takve stvari ! Stvarno , to me baš zabavlja ! Volim kad moje prijateljice nose iste stvari kao ja . To sam radila još odmalena sa sestom i drugaricama , i navikla sam se . Volim kada ljudi na ulici zastaju da nas zagledaju tako isto obučene .
Dulce : Što se tiče oblačenja , volim da budem orginalna . Uvek biram drugačiju garderobu i kupujem je u ne tako popularnim radnjama . Ako se desi da mi se svidi ista krpica kao nekoj mojoj prijateljici , dogovorimo se oko toga kojoj je ta stvar potrebnija ili čak bacamo novčić ! Ali , u suštini , uvek napravimo neki kompromis. Nikada se ne bih naljutila na drugaricu zbog toga .

Slomila ti se štikla !

Anahi : Pa , slomiću i drugu . Naravno , to je veoma nezgodno , ali ne dozvoljavam da mi par cipela pokvari dan . Nemojte nikada gubiti nadu , niti samopouzdanje , usredsredite se na ono što je važno ! I u nezgodnim situacijama treba da gledam šta iz njih možemo da naučimo .
Dulce : Prvo bih se , verovatno , zbunila , ali u suštini postoje dva moguća rešenja : Ili bih se vratila kući i obula druge cipele ili bih otišla u najbližu radnju i kupila najjeftinije da mi posluže za taj dan , ako ništa drugo .

Ti i tvoja drugarica ste se zaljubile u istog momka . Povlačiš li se ili si spreman da se boriš?

Anahi : To nije jednostavna stvar ..... Meni su prijatelji uvek na prvom mestu . Ako sam se baš ludo zaljubila porazgovarala bih sa drugaricom i rekla joj šta osećam . Međutim , ako nisam baš sigurna u svoja osećanja , lako bih joj ga prepustila .
Dulce : Zavisi . Ako ti se taj momak sviđa , a ona je već sa njim ili vidiš da bi njoj značilo da budu zajedno , treba da se povučeš . Više cenim pravu prijateljicu , jer momci dolaze i odlaze , a prijatelji ostaju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





ANAHI U NOVINAMA Empty
ПорукаНаслов: Re: ANAHI U NOVINAMA   ANAHI U NOVINAMA Empty

Назад на врх Go down
 
ANAHI U NOVINAMA
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Luisana u novinama

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
•Anahi & Luisana• :: ♥Anahi Giovana♥ :: Novosti-
Скочи на: